opportunity

Od kilkunastu lat nasz zespół realizuje projekty związane z podnoszeniem efektywności organizacji. Odpowiedzialne podejście do realizacji zadań HR wymagają uzasadnionych a nie intuicyjnych decyzji odnośnie kierunków rozwoju systemów HR.

Oferta:

  • Planowanie zatrudnienia, etatyzacja
  • Mapowanie i usprawnianie procesów
  • KPI
  • Controlling Personalny
  • ROI w HR

Działamy zarówno w oparciu o metodologie międzynarodowego Partnera – Willis Towers Watson Data Services, jak również wykorzystując nasze autorskie rozwiązania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

ZAKRES USŁUG

W oparciu o analizę strategii, przyszłych potrzeb organizacji, na podstawie analizy zadań poszczególnych komórek organizacyjnych oraz rzetelną analizę zasobów organizacji – pomagamy określić optymalne poziomy aktualnego i przyszłego stanu zatrudnienia w przyjętej perspektywie czasowej.

Posiadamy znaczące doświadczenie oraz nowoczesne aplikacje, wspierające mapowanie i optymalizację procesów organizacyjnych. Nie zamykamy się wyłącznie w świecie procesów HR.

Pomagamy we wdrożeniu controllingu personalnego, zestawu wskaźników monitorujących realizację operacyjnych, taktycznych i strategicznych celów organizacji – powiązanych z obszarem HR. Gromadzimy rynkowe benchmarki i pomagamy w planowaniu i ocenie efektywności projektów HR (ROI).